Inspiracje

Skończył się wrzesień, w tym roku był wyjątkowo ładny i słoneczny i bogaty w inspiracje. Nie zabrakło mi czasu na obejrzenie kilku filmów, niektóre z nich mogę Ci polecić.

„Zanim się pojawiłeś” to film na długie, chłodne wieczory. Bardzo wzruszający, można sobie na nim legalnie popłakać. Typowy Melodramat, przedstawia historię miłości, trudnej miłości. Obejrzałam ten film ze względu na aktorkę grającą główna rolę, jest to Emilia Clarke, którą znam z serialu „Gra o Tron”, gdzie właśnie ona gra kluczową postać- Daenerys Targaryen, notabene, jest to moja ulubiona postać w tym serialu. Dzięki tej aktorce film „Zanim się pojawiłeś” również zyskał moją sympatię.

maxresdefault

„Najdłuższa podróż” to piękna historia dwóch par, których losy się przeplatają. Film traktuje o miłości i przemijaniu, nie brakuje też dobrej obsady. Główną rolę gra Scott Eastwood, swoją drogą bardzo przystojny aktor, miło się dzięki jego osobie ogląda ten film. Jest to opowieść na podstawie książki Nicolasa Sparksa, który fenomenalnie potrafi pisać o miłości. Każdy chyba widział kultowy film „Pamiętniki”, jako ekranizację właśnie literatury Nicolasa Sparksa.

Keepcalmmarlena

„Sekretne życie zwierzaków domowych”, to film, na który czekałam bardzo długo, bo ponad rok. Kiedy pojawiły się pierwsze zwiastuny, od razu wiedziałam, że muszę go zobaczyć. Bajka godna polecenia, tym bardziej, że główny bohater to piesek rasy Jack Russel Terier, a takiego właśnie mam szczęście mieć w domu. Zachowania tego pieska, jak również jego sposób bycia, przedstawiony w bajce, całkowicie odzwierciedlają prawdziwy charakter tej rasy w rzeczywistości.

sekretne-zycie-zwierzakow-domowych

Oprócz tych kilku filmów powyżej, moje serce skradł w ostatnim czasie serial „Orange Is the New Black”. Serial składa się z czterech sezonów, aż po 12-13 odcinków każdy, więc sporo. To serial zachowany w gatunku komediodramatu. Pokazuje losy więzniarek w Ameryce, gdzie trafia jedna z bohaterek, by odbyć swą karę za przestępstwo z przed lat. Akcja toczy się w więzieniu, gdzie wszystkie dziewczyny sa kryminalistkami, natomiast prawda jest taka, że każda z nich ma swoja życiową historię, ktora zostaje pokazana w miarę upływu czasu, z każdym kokejnym odcinkiem, co odsłania ich prawdziwe, często serdeczne i pełne sympatii oblicze.

Keepcalmmarlena

Oprócz filmów fajnymi produktami okazały sie kosmetyki firmy L’Occitane. Olejek Migdałowy do kąpieli oraz Pilling do ciała. Pięknie pachną i doskonale się sprawdzają w kąpieli. Olejek nawilża świetnie, a piling delikatnie działa i pomaga zregenerować skórę po letnim opalaniu.

Keepcalmmarlena

Keepcalmmarlena

Keepcalmmarlena