Inspiracje Grudnia

Co prawda mamy już Nowy Rok, ale Inspiracje z Grudnia są nadal aktualne, więc postanowiłam Ci je pokazać, mimo że mam małe opóźnienie.

Film „Spectre”

James Bond w kolejnej odsłonie. Cóż więcej mogę powiedzieć? Byłam w kinie i był to bardzo przyjemny wieczór z Bondem. 🙂 Uwielbiam Daniela Craiga w tej roli. Magnetyzyje spojrzeniem 😉 Polecam!

Książka Agnieszki Maciąg „Smak Świąt”

Pięknie wydana książka, która wprowadziła mnie w tym roku w Świąteczny czas, pomogła zrozumieć jak przygotować się do Świąt,, tak by przeżyć je nie tylko na zewnątrz, ale też tak w środku, duchowo.  Oprócz tego znalazłam wiele fajnych przepisów, takich zwykłych, tradycyjnych, łatwych, przywołujących smaki z dzieciństwa.

SAMSUNG CSC

Choinka

Uwielbiam ten czas, kiedy w domu może zagościć choinka. Zawsze ubieram ją wcześniej, żeby mieć czas nacieszyć oko pięknymi ozdobami i jej blaskiem. Choinka tworzy cudowną atmosferę i nadaje świąteczny klimat. Dla mnie to ważny element Bożego Narodzenia.

keep_calm_marlena_grudzien

keep_calm_marlena_grudzien

keep_calm_marlena_grudzien

keep_calm_marlena_grudzien

keep_calm_marlena_grudzien

keep_calm_marlena_grudzien

„Chłodnej Zimy Chłód” Karolina Baszak

Piękna wokalistka z cudownym spokojnym, kojącym głosem. Piosenka bardzo sensualna, spokojna i relaksująca. Mnie urzekła ta melodia i gorąco polecam na długie zimowe wieczory. Słucham na okrągło! Wszystkich zarażam tą melodią, zaczyna się niepozornie, a na koniec każdy kto posłucha mówi mi „włącz raz jeszcze” 😉 Karolina trzymam kciuki za powodzenie wydania całej płyty.

POSŁUCHAJ i się przekonaj 🙂