Makijaż na co dzień

Zazwyczaj  na codzień nie spędzam przed lustrem długich godzin wykonując makijaż. Mam swoje sprawdzone, ulubione produkty, z których korzystam każdego dnia, bowiem nie uważam się za experta w kwestii makijażu. Mimo to chciałam podzielić się z Tobą produktami, które są godne polecenia wg. mnie.

keep_calm_marlena_makijaż

Na początek używam Korektora Skin Match Protect z Astor oraz podkład MaxFactor Colour Adapt, na policzkach aplikuję Róż z Bourjois, oraz konturuję twarz Bronzerem z Bourjois (tzw. czekoladka) w kolorze 52 i rozświetlam cerę Rozświetlaczem z Wibo. Jeśli chodzi o makijaż oka, to Paletka trzech Cieni z Inglota w kolorach Nude jest niezastąpiona, a kiedy chcę czegoś bardziej widocznego używam Cienia w kremie z Maybelline Colour Tattoo, te cienie są również idealne by wykonać makijaż na wieczór. Czasem korzystam z bązowego EyeLinera filmy L’oreal Super Liner Brown Perfect Slim, o wiele lepiej u mnie sprawdza się brązowy EyeLiner, niż czarny. Spojrzenie staje się wtedy ciepłe i delikatniejsze. Tak samo używam kredek do oczu w tych odcieniach brązowa i złota. Jeśli chodzi o Tusz do rzęs, obecnie doskonale sprawdza się u mnie Tusz z Bourjois – Mascara Volume Glamour Push Up, jest to pogrubiający tusz, ultra czarna edycja. Co do brwi, dopiero niedawno znalazłam coś idealnego dla mnie, mianowicie Tusz do brwi Bourjois Brown Design.

keep_calm_marlena_makijaż

keep_calm_marlena_makijaż

Jakie są Wasze ulubione kosmetyki na co dzień?

  • Ja używam kremu CC Bourjois, sprawdza się świetnie, cienie też z Inglota, to dla mnie niezawodne trio 🙂 róż też mam ten sam 🙂

  • Piękny zestaw. Mój puki co jest nieco skromniejszy ale też go powiększam :0

    • A dziękuję:) Już trochę uległ zmianie, niebawem planuję małą aktualizację mojej kosmetyczki na blogu 🙂