Nivea Q10

Kto nie chciałby być wiecznie młody? Czy są sposoby na wieczną młodość? Choć, są to słowa dość nierealne, brane z przymrużeniem oka, to na pewno jest wiele sposobów, aby tą naszą Młodość przedłużyć.

Zaczynając od standardowych działań jakie przydadzą się każdemu, a na pewno nie zaszkodzą, to RUCH. Im więcej ruchu w naszym życiu, tym lepsza kondycja, a co za tym idzie lepsze samopoczucie. Jeszcze lepiej jest, kiedy nasza aktywność może odbywać się na świeżym powietrzu. Długie spacery po parku, czy jazda na rowerze wydają się być banalne, ale mają ogromny wpływ na to jak się będziemy czuć i jaka będzie ogólna kondycja naszego organizmu. Dbajmy więc o dobre samopoczucie i drobne przyjemności. Dobre związki, pozytywne nastawienie do świata, posiadanie hobby, to na pewno wpływa na „wieczną młodość”. Oczywiście odpowiednia dieta jest w kwestii młodości bardzo istotna, ale to szeroki temat, do rozwinięcia w osobnym wątku.

Naucz się relaksować! Relaks to kluczowy temat w kwestii dbania o młodość, gdyż stres jak wiadomo potrafi niszczyć. Istnieją różne techniki relaksacji. Opanowanie choć niektórych, może pomóc Ci w codziennych zmaganiach o wieczną młodość.

Z bardziej przyziemnych działań wspomagających Nas, a konkretniej naszą skórę w walce o młody wygląd jest Koenzym Q10. To właśnie on odpowiada za młody wygląd Twojej skóry. Już po dwudziestym roku życia, zaczyna zanikać, więc warto uzupełniać jego ubytki. Stosując kremy z serii Nivea Q10 plus, mamy gwarancję, że koenzym Q10 dociera do głębokich warstw skóry i dostarcza jej energii. Dla lepszego efektu, w kosmetykach NIVEA Q10 plus oprócz koenzymu Q10 zawarto kwas hialuronowy i kreatynę.

Oto drugi etap mojej codziennej pielęgnacji, są to kosmetyki z linii Nivea Q10 plus:

(Odsyłam też to poznania Kosmetyków i sekretów z pierwszego etapu mojej PIELĘGNACJI)

  • Q10 plus PRZECIWZMARSZCZKOWE PERŁY MŁODOŚCI

  • NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

  • NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na noc

  • NIVEA Q10 PLUS Energetyzujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Zarówno kremy jak i serum są świetne, dobrze się wchłaniają, doskonale nawilżają. Mam skórę wrażliwą z tendencją do alergii, a stosuje ten zestaw już przeszło miesiąc i nie zauważyłam żadnych zmian w złym kierunku, nie uczuliły mnie te kosmetyki. Pięknie pachną, i są bardzo przyjemne w użyciu. Mam też nadzieję, że działają przeciwzmarszczkowo i zadbają o moją wieczną młodość 😉

nivea_q10

nivea_q10

nivea_q10

nivea_q10