Paleta Zoeva Cocoa Blend

Paleta Zoeva Cocoa Blend to nowość w mojej kosmetyczce, choć wcale nie jest nowością na rynku. Zdecydowanie jest to paleta cieni warta polecenia, która zbiera od momentu jej premiery, zatrzęsienie pochlebnych opinii.

Recenzja

Gdybym miała powiedzieć w dwóch słowach co sądzę o tej palecie, było by to: cudowna jakość i świetna pigmentacja. Ale może zacznę od początku 🙂

Paleta Zoeva Cocoa Blend

Paleta ma piękne opakowanie, tekturowe, ale wykonane bardzo solidnie. W środku znajdziesz 10 przepięknych kolorów cieni do oczu zachowanych w ciepłych odcieniach brązu, różu i złota. Cienie są różnorodne, matowe, satynowe, połyskujące, naprawdę jest w czym wybierać. Cienie są fantastycznie napigmentowane i rewelacyjnie się blendują.

Ja nie jestem profesjonalistką w kwestii wykonania makijażu, a z tą paletą radzę sobie bez większego problemu, czarując piękne makijaże. Jak mówi producent, czyli nieniecka marka Zoeva, jest to paleta inspirowana czekoladą, a cienie mienią się kolorami nugatu, trufli i słodkiego marcepanu.

Paletę zakupiłam w internetowej drogerii MINTI, kosztowała 89,90zł. Jakość cieni zdecydowanie jest warta tej ceny, bowiem wystarczy dosłownie musnąć pędzlem cień i nabrać minimalna ilość produktu, przenieść na powiekę, a efekt będzie i tak doskonale intensywny. Dla mnie to był szok. Piękne kolory, które można łączyć w wiele kombinacji, czarując różnorodne makijaże, tak bardzo nasycone. Nadanie głębi z tą paletą nie stanowi żadnego problemu.

Paleta jest idealna zarówno dla brunetek, jak i blondynek, dla dziewczyn praktycznie o każdym typie urody, ze względu na jej ciepłe tony.

Makijażu wykonanego tą paletą możecie szukać na moim Instagramie.