Recenzja – KYLIE BIRTHDAY COLLECTION

Recenzja – KYLIE Birthday Collection.

Kylie Cosmetics Birthday Collection to kosmetyki, o których poniżej będzie mowa. Jest to zestaw matowych pomadek w płynie, które Kylie wydała jako swoją urodzinową edycję przeszło rok temu.

Obecnie każdy już chyba słyszał o kosmetykach Kylie Jenner. Czy są warte swojej ceny, czy warto o nie zabiegać? Przekonajcie się sami. Na pewno chęć ich zdobycia potęguje fakt, że jeszcze do niedawna były one trudno dostępne. Cena jest adekwatna do popularności Kylie Jenner, niewątpliwie gwiazda wykorzystuje swoje przysłowiowe 5 minut sławy i rozwija prężnie swoją markę kosmetyczną Kylie Cosmetics. Na te kosmetyki jest ogromny popyt zarówno w Stanach Zjednoczonych jaki i na całym świecie.

Kylie Cosmetics.

Mini kolekcja matowych pomadek z urodzinowej edycji limitowanej, prezentowana poniżej przyleciała do mnie, aż zza oceanu. W skład zestawu wchodzi sześć pomadek w płynie. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich.

  • Exposed – jeden z nowszych kolorów Kylie, jest uniwersalny i powiedziałabym bezpieczny, neutralny nude.
  • Koko K – bardzo znany kolor, w odcieniu chłodnego, jasnego różu.
  • Candy K – również bardzo znany kolor, jeden z pierwszych który wszedł na rynek. Można go zakupić w opcji pełnowymiarowej w zestawie z konturówką.
  • Kristen – soczysta, głęboka czerwień.
  • Dolce K – według mnie klasyczny nude, w ciut ciemniejszym odcieniu, również klasyk w kolekcji Kylie Jenner.
  • Leo – jest to kolor, który Kylie Jenner wydała tylko i wyłącznie w limitowanej edycji na Swoje urodziny, soczysta malinowa czerwień.

Jeśli mam wyrazić swoją opinię, to pomadki te są zdecydowanie matowe i mega trwałe, mocno napigmentowane. Po wyschnięciu, nie odznaczają się, nie zostawiają śladów. Zobaczcie Swatch’e :