Weekend w Warszawie

Potrzebujesz odpoczynku, ale do urlopu jeszcze daleko? Chyba każdy z Nas zna to uczucie… Zapoznaj się z najbliższą okolicą, na pewno odnajdziesz miejsca godne uwagi oraz takie, które może nawet Cię zaskoczą?

Plaża Nad Wisłą

Ja uwielbiam ciszę i spokój na łonie natury, wtedy najlepiej odpoczywam. Takie warunki sprzyjają wyciszeniu, temu by się zatrzymać. Dlatego okolice nad Wisłą, te mniej uczęszczane przez Warszawiaków i Przyjezdnych są dla mnie oazą. Natura daje człowiekowi to, co najważniejsze. Patrzenie na wodę mnie uspokaja, dlatego tak bardzo kocham Polskie Morze. Mogę się wpatrywać w fale godzinami, nie myśląc o niczym, w takim jakby zawieszeniu. Polecam Ci tego typu relaks, to swego rodzaju „odmóżdżenie” na prawdę uwalnia, jeśli wiesz o co mi chodzi. Jednak nie zawsze mam możliwość jechać nad morze, po to by popatrzeć sobie na fale, dlatego szukam alternatywy tu na miejscu, w Warszawie.

Co robić na plaży?

  • czytać książkę, albo nawet dwie, bo Kindle pęka w szwach od listy książek do przeczytania
  • jeśli jest piękna pogoda, można się opalać, tylko nie zapomnij o SPF
  • jeśli słońce jest za chmurką, to można spacerować. Ja robię zdjęcia, bo to lubię, zastanawiam się jakie ujęcie byłoby najlepsze, próbuję, kombinuję.

Tym razem djęcia robione są telefonem, stąd ich gorsza jakość tym razem 🙂

keepcalmmarlena

keepcalmmarlena

keepcalmmarlena